Hotline
+905369542822

SEO

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa Hizmetlerimiz SEO

SEO

Web sitenize SEO çalışması yapmaya başladığınızda aylık reklam bütçenizi daha dengeli kullanmaya başlayacak ve satışlarınızdaki artışı gözlemleyeceksiniz .

Tüm SEO çalışmalarımız organik olduğundan web siteniz için hiç bir risk taşımaz ve son geldiğiniz pozisyonda +-2 den fazla pozisyon değişikliği genel olarak yaşamazsınız .

Kobilerin de faydalanabileceği SEO paketlerimizin fiyatlarını piyasadaki fiyatlara göre uygun tutmamızın sebebi ülkemizdeki internet girişimcilerinin sektöre daha sağlam tutunması.

Müşterilerimiz kazandığı sürece bizde kazanacağımızı biliyoruz ve bu prensip ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Seo optimizasyon paketleri ile arama motorlarından yüksek verim alır, güçlü internet sitelerine sahip olursun.

Paket İçeriği

 • Site İçi Teknik Analiz (İnternet siten SEO uzmanlarımız tarafından teknik incelemelerden geçer Google algoritmalarına uygun olup olmadığı incelenir. SEO uygunluğu ile ilgili analiz raporu çıkartılır ve seninle paylaşılır.)
 • Sitenin İçeriğini Veya Yapısını İnceleme (Site içeriğin kontrol edilir, içerik oranları incelenir ve gerekli iyileştirme çalışmaları yapılır.)
 • Web Sitesinin Geliştirilmesiyle İlgili Teknik Önerilerde Bulunma (Web siten incelenir, yeni nesil kullanıcı dostu uygulamalar, web uyumluluk özellikleri ile varsa eksikler çıkartılır ve raporlanır.)
 • Anahtar Kelime Analizi ve Doğru Anahtar Kelimeleri Seçimi (Sitenle ilgili anahtar kelime analizi yapılır ve önem sırasına göre anahtar kelime blokların oluşturulur. Ayrıca sitenle ilgili, içerik sayfalarınla ilgili doğru anahtar kelime araştırmaları yapılarak, anahtar kelime blokların oluşturulur.)
 • Meta Analizleri (Meta etiketleri, web siteleri hakkında bilgi sağlama amacı ile kullanılan HTML ve XHTML dilleri ile ilgili taglardır. Meta analizleri kontrol edilir uyumlu şekle getirilir.)
 • Link İnşası (Link inşası sitendeki temel SEO uygulamalarını tamamladıktan sonra yapılması gereken ve arama motorlarına yön veren bir çalışmadır. Link inşası uygun şekle getirilir.)
 • HTML Hata Kontrolü (Sitenin HTML kodları kontrol edilir. Sorunlu ve hatalı kod yapısı düzenlenir.)
 • Kırık Link Kontrolü (Sitendeki kırık linkler varsa kontrolü yapılır ve düzenlemesi gerçekleştirilir.)
 • Robots.txt Oluşturma (Arama motorlarında listelenmesini istemediğin sayfaların listelenmesi engellenir.)
 • Sitemap Oluşturma (Web sitenle ilgili site haritası oluşturulur ve arama motorlarına eklenir.)
 • Google Webmaster Hesap Kurulumu (Google webmaster hesapları ile birçok web işlemi yapılmaktadır. Sitenin Google arama motorunda etkin olması için Google webmaster araçlarının kullanılması gerekmektedir. Google webmaster hesabın kurulur ilgili kullanım kılavuzları ile birlikte kullanıcı bilgileri tarafına iletilir.)
 • Google Harita Kaydı (Sitenin Google Maps kayıt işlemi yapılır. Google harita aramalarında site iletişim bilgilerin çıkması sağlanır.)
 • SEO Eğitimi (SEO sürekli yapılması gereken bir işlemdir. Sitenle ilgili iş planın hazırlanır ve rutin olarak yapman gereken işlemlerle ilgili sana gerekli eğitimler verilir.)
 • SEO Dokümantasyon Desteği (SEO ile ilgili işlemlerin rapor dokümanları, bilgi kaynakları ve referans dokumanlar bir yıl boyunca seninle paylaşılır.)
 • İçerik Geliştirme (Sitenle alakalı içeriklerin incelenir, özgünleştirilerek web kalite standartlarında sitende tekrar yayınlanır.)
 • Alakalı Sayfa Başlıklarının Düzenlenmesi (Sayfa ve Kategori başlıkları incelenir, anahtar kelime gruplarınla eşleştirilerek gerekli düzenlemeler yapılır.)
 • Mobil Uyumluluk Analizi ve Raporlama (Web siten mobil testlerden geçirilir, mobil eksikleri varsa çıkartılır ve raporlanır.)
 • Rakip Analizi (Sitenle ilgili web siteleri araştırılır, durumları ile ilgili raporlar hazırlanır.)
 • Firma Rehberi Kaydı (Manuel) (Kaliteli firma rehber sitelerine internet siten kayıt edilir. Bu rehber sitelerinden doğal ziyaret ve backlink sağlanır.)
 • Kaliteli İmleme Sitelerine Kayıt (Kaliteli imleme sitelerine site içeriklerin kayıt edilir, imleme sitelerinden doğal ziyaret ve backlink alınır.)
 • Haber Sitelerinde Haber Yayınlama (Kaliteli haber sitelerinde sitenle alakalı haber bültenleri yayınlanır, haber bültenlerinden sitene doğal ziyaret ve backlink çalışması yapılır.)
 • Mikro Site (Ana kelimeler için küçük mikro siteler yapılır, bu mikro sitelerden ana web sitesi desteklenir.)
 • Makale Hazırlama (İşinle alakalı özgün içerikler hazırlanır, hazırlanan içerikler web standartlarına uygun şekilde hazırlanır ve yayınlanır.)
 • Backlink Desteği (Web sitene kaliteli backlink sağlanır. Backlink alınacak siteler, ilgi alanınla alakalı olmasına dikkat edilir.)
 • Paket Çalışma Süresi (Profesyonel SEO Hizmet paketi60 gün sürmektedir. 60 gün boyunca sitenize farklı işlemler doğal olarak uygulanır ve sonuca varılır.)

İlk sayfanın kazançları
İlk sayfa firmanıza ne katar?

Telefonlarınız biraz fazla çalacak

Google ilk sayfada çıkmaya başladığınızda ilk fark edeceğiniz şey telefonlarınızın çalışmaya başlamasıdır. Sipariş vermek, bilgi almak isteyenler telefonlarınızın normalden birkaç kat fazla çalmasına neden olacaktır.

Google sayfalarında görünmekle birlikte, satışlarınız artacak ve yeni projeler, hedefler düşünmeye başlayacaksınız.

Maddi getirinin ötesinde firmanız büyük bir prestij kazanacaktır

Çünkü arama motorları ilk 10'a en iyi siteleri yerleştirir, ki bunlarda genellikle sektörün en büyükleridir. İlk sayfada yer alarak sektörün tanınmış firmalardan biri olabilirsiniz. Müşteri ve tedarikçiler tarafından tanınmak size satış ve üretimde ciddi avantajlar sağlayacaktır.

En düşük maliyetli pazarlama

Web sitenizin google ilk sayfasında çıkması ve buna bağlı müşteri kontakları bulabileceğiniz en düşük maliyetli pazarlama yöntemidir. Google ilk sayfa firmanızın karlılığına çok büyük bir katkıda bulunacaktır.


Seo Başarılarımız

Yaptığımız seo çalışmalarından aldığımız sonuçlar. Aşağıda 10 yıllık çalışmamız boyunca aldığımız sonuçları görebilirsiniz.

 

Yerel Seo Çalışması Sizi İl ve İlçe Bazındaki Aramalarında Zirveye Çıkarır

Yerel seo çalışması ile kısa sürede belirlediğiniz il ve ilçelerde istediğiniz arama kelimelerinde 1. sayfaya çıkabilirsiniz.

Bu çalışma ile kısa vade de minimum maliyet ile geri dönüşüm sağlarsınız.

Yerel Seo Çalışması

Dünyanın neresinde olursanız olun bizimle 7 /24 iletişime geçerek yerel seo hizmeti alabilirsiniz.

Unutmayın Bölgesel seo ile işe bir adım ötede başlarsınız.

0850 304 47 21 - 0536 954 28 22